T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BİTLİS / ADİLCEVAZ - Hasan Atlı İlkokulu

Hasan Atlı İlkokulu

Telefon
0(434) 324 10 23
Belgegeçer
0
WEB
http://heybelihasanatliio.meb.k12.tr
Adres
Heybeli Köyü ADİLCEVAZ / BİTLİS
Vizyon
0Öğrencilerin kendilerine, ailesine ve ulusuna yararlı birer birey olabilmeleri için nitelikli bir eğitimin verilmesi. Araştıran, soran, sorgulayan, eleştiri yeteneğine sahip olan,koşulsuz kabulü reddeden, düşüncelerini açıklamaktan korkmayan ve farklı düşüncelere saygı duyan, kendisini yenileyen ve geliştiren, yeniliklere açık olan, çağın gerektirdiği teknolojik olanaklardan yararlanmasını bilen,paylaşım duygusunu geliştirmiş, şiddete ve kötü alışkanlıklara karşı çıkan, çalışanların görevlerini iyi yapmanın huzurunu duyduğu,hizmeti alan öğrenciler ve toplumsal çevrenin saygınlığını kazanmış, çalışma ortamı,öğrenci başarısı ve davranışları ile çevresinde örnek teşkil eden bir ortaokul olmak.
Misyon
Ulusal ve evrensel değerlerin farkında olup, değişime ve gelişime açık; Atatürk ilkelerine bağlı; laik ve demokratik toplum düzenini benimseyen; kendine güvenli; çevresine saygılı; yaratıcı ve farklı düşünebilen, özgür, hoşgörülü, katılımcı, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek, Bilginin yanında uygar davranışın önemini bilen bir gelecek nesil yaratmak, sevgi ve saygının; güven ve huzur sağlandığı, mutlu ve gurur duyacağımız başarılı bir okul olmak hedefimizdir.
Başarılar
2011-2012 eğitim Öğretim yılında Fen Lisesine giden bir Öğrencimiz olup diğer eğitim öğretim yıllarında Çevre il ve ilçelerin çeşitli Anadolu liselerine giden öğrenci sayımız giderek artmaktadır.
Öğretmen :5
Rehber Öğretmen :0
Öğrenci :85
Derslik :5
Müzik Sınıfı :0
Resim Sınıfı :0
BT Sınıfı :0
Misafirhane :0
Kütüphane :1
Fen Labaratuarı :1
Hazırlık Sınıfı :0
Konferans Salonu :0
Atölye-İşlik :0
Spor Salonu :0
Öğretim Şekli :Tam gün
Yemekhane :0
Kantin :0
Revir:0
Bahçe :0
Saatler
Isınma
Kalorifer
Bağlantı
ADSL (1 Mbit)
Yabancı Dil
Lojman
1 - Kullanım dışı
Ulaşım
Okulumuz Adilcevaz ilçe merkeze 38 km uzaklıktadır. İlkokul ve ortaokulu aynı binayı kullanmaktadır. Ana yola yakın olduğu için kışları kar yağınca yolda kalma sorunu pek olmaz.Köyde lojman var ama kullanılacak halde olmadığı icin ilce merkeze gidiş geliş servisle yapılmaktadır.
Servis Bilgisi
Yerleşim Yeri
https://plus.google.com/105253748126554630523/about Heybeli Köyü Adilcevaz/BİTLİS Van´ın Erciş ilçesiyle Bitlis´in Adilcevaz ilçesinin ortasında bulunmakta olan Heybeli Köyü Adilcevaz İlçesinin p van iline sınır köyüdür.
İl/İlçe Merkezine Uzaklık
38 km
Kontenjan Bilgileri
Sportif Etkinlikler
Bilimsel Etkinlikler
Proje Çalışmaları
Yazdır